Best Maestro AN500SUT Anfi 2x500 Watt 8 Kanal Ekho + USB + Trafolu
Best Maestro Anfi
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
8
Mikrofon Girişi
7
Line Girişi
7
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz