Best Maestro AN500ST2 Anfi 2x500 Watt 8 Kanal Ekho + Çift Trafolu
Best Maestro Anfi
Usb Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
2 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
8
Mikrofon Girişi
7
Line Girişi
8
Enst. Girişi
1
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz