Plastik Yuvarlak Horn Ezan Hoparlörü - Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit Hoparlör
Stokta Yok Plastik Yuvarlak Horn Ezan Hoparlörü - Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit Hoparlör
ÜCRETSİZ KARGO
Plastik Yuvarlak Horn Hoparlörü - Minare- Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit Hoparlör
Plastik Yuvarlak Horn Hoparlörü
Türk Malı kaliteli ürün. Ücretsiz kargo ve kdv dahil adet fiyatıdır.
Plastik Yuvarlak Horn Hoparlör Ebatlar :
Uzunluk : 22 Cm
Büyük Ağız Çapı : 25 Cm
Arka Kapak Çapı : 13 Cm
Arka Kapak Uzunluğu : 11.50 Cm
Montaj Demiri : 18.50 Cm
 Mito NSU-75B Ünit Özellikleri
Güç RMS: 75W
Ses basınç seviyesi: 110dB(1W/M)
Membran: 50.8 CCAW
Empedans: 16Ω
Frekans aralığı: 160-6KHz (TH-20 horn için)
Flux dansitesi: 14500Gs
Net ağırlık: 2.450g
Alüminyum kasa RAL 9004
Boyutlar: 124mm x 94 mm