Best Harmony ANPR400R Mono Minare Anfisi 400 Watt Reverb + Kulaklık Çıkışı
Çıkış Gücü
400W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz