Best Mono Basic AN5250EUT Anfi 250 Watt + Echo + USB + Trafolu
Çıkış Gücü
250W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Line Girişi
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz