Best Harmony ANPR500R Mono Minare Anfisi 500 Watt Reverb + Kulaklık Çıkışı
Best Harmony ANPR500 Mono Minare Anfisi 500 Watt Ekho + Kulaklık Çıkışı
Çıkış Gücü
500W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz