Best Mono Basic AN5150UT Anfi 150 Watt + USB + Trafolu
Best Mono Basic Anfi
Ekho Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
150W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
1 X 100V Trafolu
Line Girişi
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz