Best AN5100UT Anfi 100 Watt 5 Mikrofon Girişli + USB + Trafolu
Ekho Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
100W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
Yok
Line Girişi
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz