Best AN2250EUT Echo + USB + Trafolu Stereo Anfi 2x250 Watt
Best AN2250EUT Echo + USB + Trafolu Stereo Anfi 2x250 Watt 5 Mikrofon Girişli
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x250W
Çıkış Kanal
2 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
Var
Giriş Kanal Sayısı
5
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz