Best Acoustic AN8500RSUT Anfi 2x500 Watt 8 Kanal Reverb + USB + Trafolu
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Var (Kademeli Fan)
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz