Best Mono Basic AN5150ET Anfi 150 Watt + Echo + Trafolu
Best Mono Basic AN5150ET Anfi 150 Watt + Echo + Trafolu 5 Mikrofon Girişli
Best Mono Basic Anfi
Ekho, Usb, Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
150W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
5
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz