Plastik Rahle Suffe Osmanlı Model Tekli Alım

-19 % Plastik Rahle Suffe Osmanlı Model Tek Alım İçindir

SUFFE OSMANLI MODEL İÇİÇE GEÇMELİ PLASTİK CAMİ 

Tek Almak isteyen Müşteriler için Adet fiyatıdır.

12’li koli halinde almak istiyen müşterilerimz için daha uyguna https://www.camimarket.com/cami-rahleleri.html/Plastik-Cami-Rahlesi-Suffe-Osmanli-Model bu linkden alabilirsiniz.

Cami Market Çok konuşulacak KAMPANYA

PRATİK PLASTİK RAHLE 

Kaliteli Plastikten İmal Edilmiştir.

İç içe geçmeli olup yer kaplamaz

Pratiktir.Kalem ve silgi koyabilirsiniz.

Sağ ve Sol Kitap tutacağı ile kitap kaymaz.

Laptop ve Tablet masası olarak kullanabilirsiniz.

 • Suffe Osmanlı Motifli Rahle Boyutları
 •  
 • Ön Yükseklik : 35 cm
 • Arka Yükseklik : 43 cm
 • Ağırlık :1.1 kg
 • Tabla Boyu : 30,50 cm
 • Tabla Eni : 46,5 cm
 •   

Renk : Bej ve Kahve

Ambalaj Şekli    : Koli
Ambalaj İçi Adet    : 1 Adet

 

 

En Kaliteli Cami Rahlesi , En Ucuz Cami Rahlesi, En Uygun Cami Rahlesi, Kaliteli Plastik Cami Rahlesi , En Estetik Cami Rahlesi, İç içe geçe Cami Rahlesi, Türkiyenin En Çok Satan Cami Rahlesi, Camilerin, Kuran Kursların En Çok Aldığı cami Rahlesi, Kalemlikli Cami RahlesiPlastik rahle imalatında kesinlikle ATIK ve GERİ DÖNÜŞÜM malzemesi kullanılmamıştır. Ürünümüz 1.Sınıf orjinal plastik hammaddeden imal edilip ümmetin İstifadesine sunulmuştur. Plastik Rahleler İç İçe Geçmeli Sistem Sayesinde Yer Kaplamaz Yüzeyi eğimli : Okurken Kur’anı iyi görebilecek aynı zamanda yazarken de kolay yazmayı sağlayacak ölçüde 20 derece eğim verilmiştir.

Kalem-silgi koyma kanalı: Öğrencinin kalem silgi gibi ders malzemelerini rahatlıkla koyabileceği kalemlik bölümü. Plastik Rahleleri birbirine hizalama kanalı: Birden fazla rahle, yan yana aynı hizada konularak grup rahle oluşturmak için rahlelerin ayakları birbirine geçecek şekilde tasarlanmıştır.
Çok hafif ve dayanıklı Caminin alt ve üst katlarına kolaylıkla taşınabilir. Küçük öğrencilerde rahatlıkla kullanabilirler.

İç içe geçmeli : Derslerin veya sezonun bitiminde toplama, depolama ve muhafaza etme problemini ortadan kaldırır.,

Tutacaklı Cami Rahlesi, Çocuklar İçin cami Rahlesi, Kuraun Kursu İçin Cami Rahlesi Yurtlar içi Rahle, Dört Bacaklı Rahle, Kaliteli Plastik Cami Rahlesi, Kuranı Kerim İçin Rahle, Laptop Rahlesi, Bilgisayar Rahlesi, En Ucuz Rahle

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • 62,00 TL
 • 50,00 TL
 • Vergiler Dahil: 50,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Cami Rahlesi, Kurs Rahlesi, En Ucuz Cami RAhlesi, Plastik Rahle, Rahleci, Plas Rahle, İçiçe Geçmeli Rahle, Kaliteli Rahle, Orjinal Rahle, En Ucuz Rahle, Kaliteli Cami Rahlesi, Sabit Rahle, Rahle Fiyatları, Cami Rahle Fiyatları, En Kaliteli Rahleler, Kurs için Rahle, Kuranı Kerim Rahlesi, Yurt için Rahle