Best Allegro AN300MRU Anfi 300 Watt Ekho + Reverb + USB
Best Allegro AN300MRU Anfi 300 Watt Ekho + Reverb + USB + İç-Dış Ayırma
Best Allegro Anfi
Usb, Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
300W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
Yok
Giriş Kanal Sayısı
6
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
5
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Dijital Echo, Reverb (Derinlik)
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz