Sammi SU150EF/16 150 Watt Driver Ünit Hoparlör
Fiyat Alınız. Sammi SU150EF/16 150 Watt Driver Ünit Hoparlör
%100 Orjinal MADE IN KORE
Orjinal Ve Kaliteli Yüksek Ses Gücü
MİNARE , OKUL BAHÇESİ , AÇIK ALAN SESLENDİRMESİ İÇİN YÜKSEK VE KALİTELİ BİR SES İMKANI
150 WATT SES GÜCÜ
Sammi Su150EF/16 Ünit Hoparlör
En ucuz sammi su150EF/16 ünit fiyatı camimarket.com'dan satın alabilirsiniz.
Driver Unit,
150 W/8 ohm
135 dB,
150 Hz-5000 Hz
66 mm membran,
Alnico-3.4 kg.
%100 Orjinal MADE IN KORE
Sammi Su150EF/16 Ünit Hoparlör
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
Whatsapp Sipariş
Tıkla Sipariş Ver...
  • Görüntüleme: 8349
  • Marka: Sammi
  • Ürün Kodu: SU150EF16
  • Stok Durumu: Fiyat Alınız.
  • 8.590,62 TL
Etiketler: Sammi SU150EF/16 150 Watt Driver Ünit Hoparlör Sammi Ünit, Sammi 150 Watt Ünit, Sami Unitler, En Ucuz Sammi Unit, Orjinal sammi Ünit, Sammi 150 W Cami Unit, Cami Hoparlör Üniti, Cami Ses Cihazı