Sammi Nsu100B/16 Cami Ünit Hoparlör 100 Watt 16 Ohm
Stokta Yok Sammi Nsu100B/16 Cami Ünit Hoparlör 100 Watt 16 Ohm
SAMMİ NSU100B/16 ÜNİT 100 WATT CAMİ HOPARLÖRÜ
SAMMİ ORJİNAL 100 WATT ÜNİT
%100 ORJİNAL
MADE IN KORE
MİNARE , OKUL BAHÇESİ , AÇIK ALAN SESLENDİRMESİ İÇİN YÜKSEK VE KALİTELİ BİR SES İMKANI
100 WATT SES GÜCÜ
ORJİNAL KORE MALI SAMMİ ÜNİT
134dB GÜÇLÜ VE KALİTELİ  SES
50 mm membran
2.9 Kğ.
Sammi 100 watt ünit çeşitleri uygun fiyata camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
Whatsapp Sipariş
Tıkla Sipariş Ver...
  • Görüntüleme: 7448
  • Marka: Sammi
  • Ürün Kodu: NSU100B
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • 3.410,00 TL
Etiketler: Sammi Ünit, Sammi 100 Watt Ünit, Sami Unitler, En Ucuz Sammi Unit, Orjinal sammi Ünit, Sammi 100 W Cami Unit, Cami Hoparlör Üniti, Cami Ses Cihazı, Sammi Nsu100B/16 Cami Ünit Hoparlör 100 Watt 16 Ohm