Prodes MD-150EUT 5 Kanal 150 Watt Echo + Usb + Trafolu Anfi
 150 watt'a ulaşan gücüyle profesyonel bir kullanım sağlar. Ayrıca hat trafosuna sahiptir. Okullarda, Camilerde, Konferans Salonlarında, Fabrikalarda vb. alanlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. 5 kanallıdır. 4 mikrofon girişi ve 1 line girişi bulunur. 4 ohm'a kadar hoparlör bağlanabilir ve 2 hoparlör çıkısı mevcuttur. Kısa devreye karşı kendini koruyabilir.
Prodes MD-150EUT Özellikleri
• 5 kanal ses mikseri
• 150W çıkış gücü
• 4 mic 1 line girişi
•4-8 Ohm 2 hoparlör çıkışı
• Kısa devre ve DC korumalı
• 220V-50 Hz