Cami Ezan Hoparlörü - Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit Hoparlör + Alüminyum Kovan
Stokta Yok Cami Ezan Hoparlörü - Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit Hoparlör + Alüminyum Kovan
ÜCRETSİZ KARGO
Cami Hoparlörü - Minare- Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit HoparlörHavalı Kazanlı Cami Hoparlörü
Türk Kaliteli ürün. Ücretsiz Kargo ve kdv dahil adet fiyatıdır.
Alüminyum Kovan Ebatlar :
Uzunluk : 46 Cm
Büyük Ağız Çapı : 45 Cm
Arka Kapak Çapı : 13 Cm
Arka Kapak Uzunluğu : 12.50 Cm
Montaj Demiri : 19 Cm
Mito 75 Watt NSU-75B/16 Driver Ünit Hoparlörü Özellikleri
Güç RMS: 75W
Ses basınç seviyesi: 110dB(1W/M)
Membran: 50.8 CCAW
Empedans: 16Ω
Frekans aralığı: 160-6KHz (TH-20 horn için)
Flux dansitesi: 14500Gs
Net ağırlık: 2.450g
Alüminyum kasa RAL 9004
Boyutlar: 124mm x 94 mm