Best Mono Basic AN5350EU Anfi 350 Watt + Echo + USB
Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
350W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
Yok
Giriş Kanal Sayısı
5
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz