Best Mono Basic AN5350ET Anfi 350 Watt + Echo + Trafolu
Usb Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
350W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
5
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz