Best Mono Basic AN5250ET Anfi 250 Watt + Echo + Trafolu
Best Mono Basic Anfi
Usb Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
250W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
5
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz