Best Mono Basic AN5150EUT Anfi 150 Watt + Echo + USB + Trafolu
Çıkış Gücü
150W
Çıkış Kanal
1 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
Yok
Line Girişi
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz