Best Harmony ANPR300R Mono Minare Anfisi 300 Watt Reverb + Kulaklık Çıkışı
Best Harmony ANPR300 Mono Minare Anfisi 300 Watt Ekho + Kulaklık Çıkışı
Best Pray Anfi
Usb, Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
300W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
Yok
Giriş Kanal Sayısı
2
Mikrofon Girişi
2
Line Girişi
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Efekt Özellikleri
Dijital Echo + Reverb (Derinlik)
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz