Best Grand AN500RST2 Anfi 2x500 Watt 10 Kanal Reverb + Çift Trafolu
Best Grand Anfi
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
2 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
10
Mikrofon Girişi
10
Line Girişi
8
Enst. Girişi
2
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Dijital Echo, Reverb (Derinlik)
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz