Best AN5100ET Anfi 100 Watt 5 Mikrofon Girişli + Echo + Trafolu
Usb Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
100W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
5
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
Efekt Özellikleri
Echo
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz