Best AN2150ET2 Echo + İki Kanal Trafolu Stereo Anfi 2x150 Watt
Best AN2150ET2 Echo + İki Kanal Trafolu Stereo Anfi 2x150 Watt 5 Mikrofon Girişli
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x150W
Çıkış Kanal
2 x 4 - 8 ohm
100V Sistem
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz