Best Allegro AN200MRT Anfi 200 Watt Ekho + Reverb + Trafolu + İç-Dış Ayırma
Best Allegro Anfi
Usb, Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
200W
Çıkış Kanal
1 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
6
Mikrofon Girişi
5
Line Girişi
6
Enst. Girişi
1
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Dijital Echo, Reverb (Derinlik)
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz