Best Acoustic AN8500RSUT2 Anfi 2x500 Watt 8 Kanal Reverb + USB + Çift Trafolu
Best Acoustic Anfi
Usb, Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
2 x 100V Trafolu
Giriş Kanal Sayısı
8
Mikrofon Girişi
7
Line Girişi
7
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Müzik Çalar Özellikleri
USB + TF Mp3 Çalar , Bluetooth , FM Radyo , Kayıt , IR Kumanda
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Dijital Echo, Reverb (Derinlik)
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz