Best Acoustic AN8500RST Anfi 2x500 Watt 8 Kanal Reverb + Trafolu
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
1 x 100V Trafolu
7
Enst. Girişi
1
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz