Best Acoustic AN8500RS Anfi 2x500 Watt 8 Kanal Reverb
Best Acoustic Anfi
Usb, Hat Trafosu Opsiyoneldir.
Kaliteli ürünlerin adresi Camimarket.com’dan alabilirsiniz.
Çıkış Gücü
2x500W
Çıkış Kanal
2 x 4 – 8 ohm
100V Sistem
Yok
Giriş Kanal Sayısı
8
Mikrofon Girişi
8
Line Girişi
7
Enst. Girişi
1
Soğutucu Fan
Var (Kademeli Fan)
Efekt Özellikleri
Bass, Trable, Dijital Echo, Reverb (Derinlik)
Besleme Voltajı
220V AC 50Hz