Sammi NSU150B/16 150 Watt Driver Ünit Hoparlör Ezan Hoparlörü 16 Ohm
Sammi 150 Watt Gold
%100 Orjinal MADE IN KORE
Orjinal Ve Kaliteli Yüksek Ses Gücü
MİNARE , OKUL BAHÇESİ , AÇIK ALAN SESLENDİRMESİ İÇİN YÜKSEK VE KALİTELİ BİR SES İMKANI
150 WATT SES GÜCÜ
Sammi NSU150B/16 Ünit Hoparlör
En ucuz sammi nsu150b/16 ünit fiyatı camimarket.com'dan satın alabilirsiniz.
Driver Unit,
RMS 150 Watt / 16 ohm
135 dB,
118 Hz-8kHz
66 mm membran
Kg: 3.130 Gr
Ucu İle Birlikte Kalınlık: 11 Cm Genişlik:12,2 Cm
Ambalajlı Kg: 3.380 Gr
Ambalaj Boyutu:
Uzunluk: 15 Cm Genişlik: 14,50 Cm Yükseklik: 14 Cm
Desi: 1,13
%100 Orjinal MADE IN KORE
Sammi NSU150B/16 Ünit Hoparlör
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Ücretsiz Kargo
Bu üründe kargo bedava.
Whatsapp Sipariş
Tıkla Sipariş Ver...
  • Görüntüleme: 11438
  • Marka: Sammi
  • Ürün Kodu: NSU-150B
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 4.075,00 TL
Etiketler: Sammi NSU150B/16 150 Watt Driver Ünit Hoparlör Sammi Ünit, Sammi 150 Watt Ünit, Sami Unitler, En Ucuz Sammi Unit, Orjinal sammi Ünit, Sammi 150 W Cami Unit, Cami Hoparlör Üniti, Cami Ses Cihazı