Teslimat Bilgileri

ÖNEMLİ : Haftaiçi 08:00 - 16:00 saatleri ile Cumartesi 08:00 - 12:00 saatleri arasında verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargoda yaşanabilecek sorunlar haricinde ortalama teslim süresi 1-2 gündür. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra anlık takibini yapabilmeniz için kargo takip numarası gönderilecektir. Ücretlendirme tutar ve oranları yurtiçi siparişler için belirtilmiştir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından firmamız garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler telefon ile tarafınıza bildirilecektir. 


Kesinleşen siparişler yurtiçinde Yurtiçi Kargo ve PTT Kargo, firmaları tarafından teslim edilmektedir.
Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup telefonda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir.
 

Firmamız'dan yapılan bazı Promosyonlu ürünlerde Kargo ücretini firmamız karşılamaktadır.

Ücretsiz Kargolu ürünlerde Kapıda Teslimatta Ödeme istenirse +6 Tl Hizmet bedeli alınmaktadır.

 

Sevkiyat tarafınıza teslim aldıktan sora kargo yetkilisi gitmeden ,önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü Kargo Görevlisine teslim ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Ürün İade ve Değişim Durumunlarında Mutlaka bizi arayıp bilgi alınız . Anlaşmalı Kargo Firma İle Gönderim Yapmanız Gerekmektedir .Aksi Halde Kabul Edilmeyecektir.