Cami Ezan Hoparlörü - Sammi 150 Watt SU150EF/16 Driver Ünit Hoparlör + Alüminyum Kovan
Stokta Yok Cami Ezan Hoparlörü - Sammi  150 Watt SU150EF/16 Driver Ünit Hoparlör + Alüminyum Kovan
ÜCRETSİZ KARGO
Cami Hoparlörü - Minare - Sammi Unit 150 watt
Havalı Kazanlı Cami Hoparlörü
Ebatlar :
Uzunluk : 46 cm
Büyük Ağız Çapı : 45,50 cm
Arka kapak Çapı : 14,50 cm
Kore Kaliteli  ürün. Ücretsiz Kargo ve kdv dahil adet fiyatıdır.
Driver Unit,
150 W/8 ohm
135 dB,
150 Hz-5000 Hz
66 mm membran,